اردوی توچال پایه دهم متوسطه دوره دوم رهیار شعبه پونک

در روز دوشنبه راس ساعت 8 صبح دانش آموزان، مدرسه را به سمت توچال ترک کردند. در ساعت 9:30 در ایستگاه شماره یک تله کابین توچال آماده سوارشدن بودند. آنها در گروه های از قبل مشخص شده سوار بر تله کابین شدند.undefined

اولین اردوی پایه دهم در روز دوشنبه مورخ 97/08/28 در توچال برگزار گردید.

در روز دوشنبه راس ساعت 8 صبح دانش آموزان، مدرسه را به سمت توچال ترک کردند. در ساعت 9:30 در ایستگاه شماره یک تله کابین توچال آماده سوارشدن بودند. آنها در گروه های از قبل مشخص شده سوار بر تله کابین شدند. هوا در ابتدای ظهر آفتابی و محیط پوشیده از برف لحظالت خاطره انگیزی را برای دانش آموزان رقم زد. پس از رسیدن به ایستگاه شماره 5 تله کابین توچال، همگی برای میل کردن صبحانه آماده شده بودند.

پس از صبحانه، دانش آموزان در یک فرصت یک ساعته مشغول برف بازی و استفاده از فضای زیبای توچال شدند. بعد از آن همگی برای آموزشی که از پیش تعیین شده بود، آماده شدند. مدرس این آموزش جناب آقای محمودی کمک مشاور پایه دهم بودند که در این آموزش انواع کوله های کوهنوردی و روش استقاده از آنها به دانش آموزان آموزش داده شد. همچنین انواع کوه و یخ شکن و نحوه بستن آن را به دانش آموزان معرفی کردند.

در ساعت 12:30 آماده برگشت به سمت ایستگاه شماره یک تله کابین توچال شدند و ناهار را در ایستگاه شماره 1 در رستوران شیلا میل کردندو راس ساعت 14:30 در مدرسه حضور داشتیم.