اولین جلسه آموزش خانواده سال تحصیلی 98-1397 واحد متوسطه دوره دوم

اولین جلسه آموزش خانواده واحد متوسطه دوره دوم در تاریخ 97/07/07 در سالن اجتماعات مجتمع آموزش رهیار برگزار گردید.آموزش خانواده متوسطه دوره دوم رهیار

اولین جلسه آموزش خانواده واحد متوسطه دوره دوم در تاریخ 97/07/07 در سالن اجتماعات مجتمع آموزش رهیار برگزار گردید.

در ابتدای این برنامه جناب آقای فرازمند مدیر واحد اهداف و برنامه­ های واحد متوسطه 2 در سال آتی را برای اولیای محترم تشریح نمودند و در ادامه ضمن تقدیر از زحمات اعضای محترم سال قبل انجمن اولیا و مربیان انتخابات سال تحصیلی 98-1397 برگزار گردید و اعضای جدید انتخاب شدند.

در ادامه این جلسه و با هدف آشنایی بیشتر خانواده­ ها با مسائل مرتبط با تربیت فرزندشان جناب آقای دکتر قاسمی به عنوان روان شناس واحد، مطالب ارزشمندی را  در موضوع "آشنایی با هوش های چندگانه و اهمیت آن در تربیت فرزند" بیان نمودند و در پایان طبق روال، از اولیای محترم نظر سنجی در مورد دوره برگزار گردید که نتیجه آن بسیار رضایت­بخش بود. در انتها از اولیای محترم پذیرایی صورت گرفت.

 لازم به ذکر است که موضوعات آموزش خانواده بر اساس نیازسنجی از اولیای محترم و بر اساس یک برنامه مدون و پیوسته انتخاب و اجرا می­ گردد ،که موضوع جلسات آینده­ی آموزش خانواده عبارتند از : "آشنایی با سبک های فرزند پروری"، "دموکراسی در تربیت فرزندان" و"الگو دهی به فرزندان، چرا و چگونه".

حضور مناسب و به موقع اولیای محترم و استفاده از دانش ­آموزان در برگزاری برنامه از نکات قابل ذکر مراسم بود.