اطلاعیه شماره 1-شروع پیش ثبت نام سال تحصیلی 99-98 مجتمع آموزشی رهیار

پیش ثبت نام سال تحصیلی 99-98 برای همه مقاطع تحصیلی از پیش دبستان تا سال چهارم متوسطه دوره دوم، از روز شنبه اول دی ماه 1397 شروع شد.

به اطلاع دانش آموزان عزیز، اولیا گرامی می رسانیم پیش ثبت نام سال تحصیلی 99-98 برای همه مقاطع تحصیلی از پیش دبستان تا سال چهارم متوسطه دوره دوم، از روز شنبه اول دی ماه 1397 شروع می گردد. پیش ثبت نام امسال نیز مانند روال سال های قبل اینترنتی بوده و از طریق وب سایت رهیار و یا سامانه پیش ثبت نام مجتمع آموزشی رهیار امکان پذیر می باشد. همچین از طریق بارکد زیر می توانید به صفحه پیش ثبت نام رهیار دسترسی پیدا کنید.

پیش ثبت نام مجتمع آموزشی رهیار

همچنین قابل ذکر است که تمام مراحل پیش ثبت نام برای همه مقاطع یکسان می باشد. به منظور راحتی شما و جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی در مراحل پیش ثبت نام، لطفا به نکات زیر به توجه نمایید:

* برای انجام پیش ثبت نام به هیچ عنوان از تبلت و یا موبایل استفاده ننمایید.

* پیش ثبت نام را از طریق کامپوترهای خانگی (PC) و یا لپ تاپ انجام دهید.

* نسبت به ورود اطلاعات دانش آموز مانند کدملی، شماره های تماس والدین و .... دقت داشته باشید و موارد خواسته شده را به صورت کامل و شفاف وارد نمایید.

* اطلاع رسانی برای مراحل از طریق شماره های تماس به اطلاع خانواده ها خواهد رسید.

* کدرهیگیری که در آخر به شما داده خواهد شد به این معنا خواهد بود که یش ثبت نام شما کامل انجام شده است.

* کدرهگیری صادر شده را تا اعلام نتایج نزد خود نگه  دارید.

* با دانش آموزان متقاضی در مقاطع پیش دبستان، دبستان و پایه هفتم دوره متوسطه اول، بعد از انجام پیش ثبت نام خود، از طرف واحد مورد نظر به منظور هماهنگی برای دعوت به سنجش با شما تماس گرفته می شود.

*  اطلاعات بیشتر برای سایر دانش آموزان مقطع متوسطه دوره اول و متوسطه دوره دوم نیز از طریق وب سایت رهیار، کانال اطلاع رسانی تلگرام رهیارو پیامک و ... به اطلاع خواهد رسید.

* دانش آموزان موجود رهیار نیازی به پیش ثبت نام اینترنتی ندارند و کلیه مراحل ثبت نام آنان از طریق خود مدرسه به اطلاع خانواده های عزیز خواهد رسید. 

همچنین در زیر می توانید اینفوگراف ثبت نام رهیار را مشاهده نمایید تا با مراحل ثبت نام دانش آموز خود بیشتر آشنا شوید.

برای سایر اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید ...

ستاد مرکزی ثبت نام مجتمع آموزشی رهیار

 dir=


ثبت نام در رهیار پیش دبستان متوسطه دوره اول مجتمع رهیار دبستان دبستان رهیار مدرسه کیفی مجتمع آموزشی مدرسه رهیار پیش ثبت نام متوسطه دروه دوم ثبت نام

نظرات


Top