جشنواره ورزشی واحد متوسطه دوم رهیار - شعبه پونک

جشنواره ورزشی واحد متوسطه دوم رهیار - شعبه پونک

برگزاری مسابقات ورزشی آسمان رهیار

مسابقات ورزشی جام آسمان­ رهیار قدیمی­ ترین مسابقات ورزشی در رهیار است که از سال ۱۳۸۲ با هدف ایجاد کار تیمی در دانش ­آموزان شکل گرفته ­است. این مسابقات با قدمت

بیش ­از ۱۵ سال با برنامه ­ریزی­ های انجام گرفته به شکل جدیدی اجرایی شد تا فضایی شاد و فرح­بخش را برای دانش ­آموزان به ارمغان آورد. در این مسابقات دانش ­آموزان می­بایست در گروه­ های ۱۲نفره نام­نویسی کرده و با صلاح­دید سرگروه خود در یک یا چند رشته فوتسال، بسکتبال، پینگ­ پنگ، طناب­ کشی، بازی­های رایانه­ ای، فوتبال­ دستی شرکت کرده و امتیاز کسب کنند. گروهی در انتها برنده خواهد بود که در مجموع از تمام این رشته­ ها امتیاز بالاتری کسب کند.

این مسابقات در روز جمعه مورخ ۲۷ بهمن­ ماه ۹۶ در سالن ورزشی مجتمع آموزشی رهیار برگزار شد. در این مسابقات که از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳ برگزار شد، ۴۸ مسابقه برگزار گردید که به همت مسئولین واحد دبیرستان تمامی این مسابقات به بهترین شکل به نتیجه رسید. در ساعت ۱۳ مراسم اختتامیه انجام­ گرفت و به برترین­های هر رشته هدایایی اهداء شد و عکس یادگاری نیز بین تمامی شرکت­ کنندگان تقدیم شد و تمامی لحظات این مسابقات به صورت زنده و با مصاحبه بین مسئولین و شرکت­ کنندگان به روی اینستاگرام واحد پخش شد. دور دوم این مسابقات نیز در اردیبهشت ماه بین تیم­ها پایه دهم و یازدهم برگزار خواهد گردید.