کلاس های تابستانی متوسطه دوره اول

دورۀ تابستانی از نیمۀ تیر ماه تا هفتۀ پایانی مرداد برگزار شد. هدف از برگزاری این دوره حفظ ارتباط دانش‌آموزان با مدرسه

دورۀ تابستانی از نیمۀ تیر ماه تا هفتۀ پایانی مرداد برگزار شد. هدف از برگزاری این دوره حفظ ارتباط دانش‌آموزان با مدرسه در فاصلۀ بین دو سال تحصیلی و برگزاری برخی از کلاس‌هایی است، که در طول سال تحصیلی به دلیل کمبود وقت فرصت اجرای آنها وجود ندارد. دانش‌آموزان پایۀ هفتم نیز فرصت پیدا می‌کنند تا با محیط واحد آشنایی پیدا کنند. در این دوره کلاس‌های ادبیات، ریاضی، علوم، کارگاه چوب، هنر و آزمایشگاه علوم (در هر سه پایه) برگزار شد که بیشتر دانش‌آموزان در آنها شرکت کردند. با هدف افزایش مهارت‌های دانش‌آموزان در حوزۀ کمک‌های اولیه و امداد و نجات، هفته‌ای دو بار، کلاس‌های امداد و نجات برای همۀ دانش‌آموزان برگزار شد. مدرسان این دوره دو تن از مربیان جمعیت هلال احمر بودند.

در کلاس هنر پایۀ هفتم، هفت رشتۀ هنری نقاشی، کاریکاتور، تصویرسازی رایانه‌ای، عکاسی، خوشنویسی، تئاتر و اوریگامی تدریس شد. با توجه به تنوع رشته‌ها هریک از دانش‌آموزان در رشتۀ مورد علاقه خودش آموزش دید و این امر منجر به ایجاد علاقه مندی و لذت بیشتر بین دانش‌آموزان شد.

تابستان چهار اردو برای دانش‌آموزان همۀ پایه‌ها برگزار شد: اردوهای دریاچۀ چیتگر، منطقۀ کوهستانی دارآباد، شکرآب، کردان و مجموعۀ ورزشی غدیر. این اردوها فرصت بسیار مناسبی برای افزایش آشنایی و صمیمیت دانش‌آموزان با معلمان و سایر دانش‌آموزان بود.

کلاس های تابستانیکلاس های تابستانیکلاس های تابستانیکلاس های تابستانیکلاس های تابستانیکلاس های تابستانیکلاس های تابستانیکلاس های تابستانیکلاس های تابستانیکلاس های تابستانی

 


اخبار متوسطه دوره اول رهیار متوسطه دوره اول مجتمع رهیار مدرسه کیفی مجتمع آموزشی

نظرات


Top