متوسطه دوره دوم رهیار- شعبه رفسنجان

موسسه فرهنگی آموزشی رهیار بنا بر رسالت خود در سال های اخیر اقدام به تاسیس شعبه رفسنجان برای مقطع دوم متوسطه نموده است. این موسسه تلاش کرده است تا کلیه امکاناتی که برای شعب تهران این موسسه فراهم کرده است در رفسنجان نیز فراهم سازد تا با بهره گیری از آن ها بتواند نقش سازنده ای در پیشرفت آموزش در مناطق کمتر برخوردار کشور ایفا کند، دانش آموزان متقاضی شرکت در این دبیرستان می توانند پس از موفقیت در آزمون ورودی در این مدرسه پذیرش شده و به تحصیل مشغول شوند. در این دبیرستان برنامه آموزشی کاملا مشابه شعب تهران بوده و همواره تلاش شده است تا بهترین شرایط برای موفقیت دانش آموزان فراهم شود. 
آزمون های دوره ای و جامع، برنامه های فرهنگی و تفریحی، برگزاری کلاس های فوق العاده برای دانش آموزان متقاضی شرکت در المپیاد های آموزشی و همچنین کنکور سراسری از جمله عوامل موفقیت این موسسه در رفسنجان به شمار می رود. این دبیرستان نیز توانسته است آمار نزدیک به 100 درصدی پذیرش در کنکور سراسری را داشته باشد و دانش اموزان این دبیرستان در سال های اخیر در دانشگاه های معتبر کشور پذیرش شده اند. 
همانگونه که اشاره شد این دبیرستان مجهز به کارگاه های مجهز برای دروس فیزیک، شیمی و ریاضی بوده و از لابراتوار حرفه ای آموزش زبان بهره می گیرد.

آخرین اخبار


 
Top