منوی دسته بندی

دبیرستان دوره‌ی دوم رهیار (شعبه‌ی رفسنجان)

دبیرستان دوره‌ی دوم رهیار ( شعبه‌ی رفسنجان)

مجتمع آموزشی رهیار بنا بر رسالت خود در سال‌های اخیر اقدام به تأسیس شعبه‌ی رفسنجان در دوره‌ی دوم مقطع متوسطه نموده است. این مجتمع تلاش کرده است تا با بهره‌گیری از آن تجارب خود بتواند نقش سازنده‌ای در پیشرفت آموزش در مناطق دیگر کشور ایفا کند، دانش‌آموزان متقاضی شرکت در این دبیرستان می‌توانند پس از موفقیت در آزمون ورودی در این مدرسه پذیرش شده و به تحصیل مشغول شوند. در این دبیرستان برنامه آموزشی مشابه شعب تهران بوده و همواره تلاش شده است تا بهترین شرایط برای موفقیت دانش آموزان فراهم شود.

آزمون‌های دوره‌ای و جامع، برنامه‌های فرهنگی و تفریحی، برگزاری کلاس‌های فوق‌العاده برای دانش‌آموزان متقاضی شرکت در المپیادهای آموزشی و همچنین کنکور سراسری از جمله عوامل موفقیت این مجتمع در رفسنجان به شمار می‌رود.

جلسه توجیهی خانواده ها

 

  • به منظور آشنایی خانواده ها با برنامه های رهیار و درک تفاوت های آموزشی و هماهنگی های لازم در همراهی اولیاء با مدرسه تا حصول نتیجه آموزشی دلخواه جلسات متعددی برگزار می گردد.

مشاوره فردی و تحصیلی

به منظور شناخت بیشتر دانش آموز و کشف استعداد و توانایی های ذاتی دانش آموزان و هدایت و راهبری ایشان تا رسیدن به اهداف آموزشی، جلسات هفتگی مشاوره فردی با دانش آموز برگزار می گردد.

جشنواره ها

به منظور کسب مهارت و آموزش رقابت سالم بین دانش آموزان جشنواره های مختلفی بویژه ورزش در رهیار رفسنجان برگزار می شود. که هدف:

* کشف استعداد دانش آموزان                 * رقابت در محیطی آموزشی و سالم                              * ایجاد فضایی شاداب   

حضور روانشنان توامند از تهران

به منظور کاهش استرس ها و شناخت خانواده ها و تبیین ارتباط صحیح بین خانواده و دانش آموز از روانشناسان توانمند کشوری دعوت می شود.

مدرسه کیفی و تئوری

برای آشنایی دبیران و کادر آموزشی با مدرسه کیفی و تئوری و انتخاب جلسات آموزشی ویژه دبیران با حضور مدرسین خبره در حوزه تئوری برگزار می شود.

برگزاری اردوهای علمی و تفریحی

به منظور آشنایی دانش آموزان با جاذبه های گردشگری استان و نیز ایجاد روحیه نشاط و آموزش رفتارهای گروهی، اُردوهای آموزشی درون استانی برگزار می گردد.