منوی دسته بندی

کارگاه آموزشی نظریه انتخاب

یکی از اهداف استراتژیک مجتمع آموزشی رهیار تحقق الزامات مدرسه کیفی بر مبنای رویکرد روانشناسی مثبت‌گرا و نظریه انتخاب است و برای دست‌یابی به این هدف، به‌روزرسانی دانش سرمایه انسانی و کاربردی کردن آن، نقش کلیدی خواهد داشت. به این منظور، آموزش مستمر همکاران مجتمع آموزشی رهیار در دستورکار واحد مدیریت منابع انسانی قرار دارد.

دوره‌های آموزشی این حوزه، بر پایه نظریه انتخاب و با رویکرد تعاملی و کارگاهی و کاملا منطبق با نیازمندی‌ها و شرایط کار در مدرسه طراحی شده است که هدف اصلی آن‌ها تسری و به‌کارگیری رویکرد روانشناسی مثبت‌گرا در ایجاد ارتباط مؤثر بین افراد به ویژه ارتباط بین معلمان و دانش‌آموزان و ایجاد فضای مناسب و مطلوب یادگیری است.

اولین دوره آموزشی سال 1400، “کارگاه آشنایی با نظریه انتخاب” با حضور 12 نفر از همکاران در مشاغل معلم، دبیر و کادر اداری توسط دو نفر از مدرسین رهیار به مدت 16 ساعت (8 جلسه 2 ساعته) در هفته‌ی سوم و چهارم فروردین به صورت مجازی برگزار شد.

جناب آقای حیدر زندیه رییس هیات مدیره مجتمع آموزشی رهیار، با بیش از 45 سال سابقه تدریس و مدیریت و جناب آقای محمدحسین سبحانی مدیر واحد تعالی، دارای 30 سال سابقه تدریس و مدیریت، این کارگاه آموزشی را برگزار کردند.  هر دو مدرس کارگاه، مدرک گواهینامه رسمی تئوری انتخاب، واقعیت‌درمانی و مدیریت راهبرانه را از موسسه ویلیام گلاسر اخذ کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.