منوی دسته بندی

کانون زبان رهیار

کانون زبان رهیار، در قالب یک واحد کنار سایر واحدها، به عنوان یک موسسه آموزشی زبان‌های خارجی در مجتمع آموزشی رهیار، مسئولیت آموزش تخصصی زبان انگلیسی به دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی از پیش‌دبستان تا متوسطه دوره دوم را بر عهده دارد.

این کانون با بهره‌گیری از اساتید مجرب آموزشگاه‌های برتر زبان ایران و استفاده از رویکردهای آموزشی به روز دنیا، در سال 1387 تاسیس‌شد.
 توانمندسازی دانش‌آموزان در استفاده از زبان انگلیسی جهت برقراری ارتباط و آموزش هم‌زمان هر چهار مهارت اصلی زبان را برنامه اصلی خود قرار داده‌است.

       رویکرد آموزشی کانون زبان رهیار: کانون زبان رهیار با استفاده از مدرن‌ترین متد آموزش زبان در دنیا به نام (Communicative Language Teaching) یا روش ارتباطی، با شبیه سازی موقعیت های روزمره وواقعی در کلاس، و تاکید بر لزوم مکالمه به زبان انگلیسی، دانشآموزان را قادر می‌سازد با اعتماد به نفس هر چه بیشتر از دانسته‌های جدید خود برای گفتگو به زبان انگلیسی استفاده نماید.

در روش ارتباطی آموزش زبان (CLT)، دانش‌آموزان به جای حفظ‌کردن واژگان و قواعد دستوری، آنها را در قالب مکالمه‌های واقعی، متون مختلف و فعالیت‌های تعاملی سرگرم‌کننده و جذاب، هم‌زمان با چهار مهارت اصلی زبان فرا می‌گیرند.
از این‌رو تمام مواد آموزشی مورد استفاده در این واحد بر طبق این متد و جدول سطوح بین‌المللی (Common European Framwork of Reference)(CERF) طراحی شده‌اند.